TAJD106K035RNJV
MFR.Part #
TAJD106K035RNJV
JLCPCB Part #
C7395895
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω@100kHz 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS