TAJC685K035HNJ
MFR.Part #
TAJC685K035HNJ
JLCPCB Part #
C7395887
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 2.4uA 35V 6.8uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors