TAJC475K020SNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJC475K020SNJ
JLCPCB Part #
C1957510
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 20V 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS