TAJC156K020TNJ
MFR.Part #
TAJC156K020TNJ
JLCPCB Part #
C7118360
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 15uF 20V 3uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS