TAJC156K010TNJ
MFR.Part #
TAJC156K010TNJ
JLCPCB Part #
C1955064
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 2Ω@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS