TAJB686K010TNJ
MFR.Part #
TAJB686K010TNJ
JLCPCB Part #
C1954511
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 10V 68uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS