TBJD476M025LRSB0824
MFR.Part #
TBJD476M025LRSB0824
JLCPCB Part #
C7358851
Description
-55℃~+125℃ 11.8uA 250mΩ 25V 47uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors