TAJB475K020TNJ
MFR.Part #
TAJB475K020TNJ
JLCPCB Part #
C7357244
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 20V 3Ω 4.7uF 900nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS