TAJA684K025HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJA684K025HNJ
JLCPCB Part #
C7357152
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 25V 500nA 680nF ±10% 1206 Tantalum Capacitors