TAJS474K035RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJS474K035RNJ
JLCPCB Part #
C7356698
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 35V 470nF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS