TAJA475M025SNJ
MFR.Part #
TAJA475M025SNJ
JLCPCB Part #
C7062029
Description
-55℃~+125℃ 1.2uA 25V 3.1Ω 4.7uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS