TAJA154M050RNJ
MFR.Part #
TAJA154M050RNJ
JLCPCB Part #
C7062004
Description
-55℃~+125℃ 150nF 15Ω@100kHz 50V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS