TACL685K002X
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACL685K002X
JLCPCB Part #
C1963055
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 2V 6.8uF 7.5Ω ±10% 0603 Tantalum Capacitors ROHS