TBJC226K016LWLC0045
MFR.Part #
TBJC226K016LWLC0045
JLCPCB Part #
C5796414
Description
-55℃~+125℃ 16V 22uF 3.52uA 375mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors