TACK105K006PTA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACK105K006PTA
JLCPCB Part #
C5954481
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 1uF 6.3V ±10% 0402 Tantalum Capacitors ROHS