SR155A6R8CAR
MFR.Part #
SR155A6R8CAR
JLCPCB Part #
C1639831
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 50V 6.8pF C0G 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS