RPF1015221M063K
MFR.Part #
RPF1015221M063K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 2.3A@100kHz 220uF 22mΩ 5000hrs@105℃ 5mm 63V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS