RPF0813821M016K
MFR.Part #
RPF0813821M016K
Description
-55℃~+105℃ 12mΩ 14mm 16V 3.1A@100kHz 3.5mm 5000hrs@105℃ 820uF 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS