LMLP07B7M6R8DTAS
MFR.Part #
LMLP07B7M6R8DTAS
JLCPCB Part #
C597649
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
4A 6.8uH 65mΩ ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS