RPA1012271M035K
MFR.Part #
RPA1012271M035K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13.5mm 26mΩ 270uF 3.65A@100kHz 35V 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS