RHA1011221M035K
MFR.Part #
RHA1011221M035K
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 13mm 17mΩ 2.8A@100kHz 220uF 35V 5mm ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS