RHA1009101M040K
MFR.Part #
RHA1009101M040K
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 10mm 11mm 2.4A@100kHz 24mΩ 40V 5mm ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS