GYE1E820MCQ1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
GYE1E820MCQ1GS
Description
-55℃~+125℃ 1.1A@100kHz 25V 4000hrs@125℃ 50mΩ 6.1mm 6.3mm 82uF ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS