MR055C223JAA
MFR.Part #
MR055C223JAA
JLCPCB Part #
C1640870
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
22nF 5.08mm 50V X7R ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded