C318C392G5G5TA7301
MFR.Part #
C318C392G5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2321541
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
3.9nF 5.08mm 50V C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS