MR055A221KAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
MR055A221KAA
JLCPCB Part #
C1646065
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
220pF 5.08mm 50V C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded