TBJE106K035LBSZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJE106K035LBSZ0000
JLCPCB Part #
C6279461
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 200mΩ 3.5uA 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors