MG064L18X500RP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
MG064L18X500RP
JLCPCB Part #
C2657643
Package
0612
Description
100mJ 14V 18V 20A 28V 50V 75pF@1MHz 0612 Varistors ROHS