LMXN2216M470BTAS
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
LMXN2216M470BTAS
JLCPCB Part #
C1329998
Package
SMD,22.4x16.3mm
Description
47uH 5A 5A 96mΩ ±20% SMD,22.4x16.3mm Power Inductors ROHS