LMLP13B3M6R8DTAS
MFR.Part #
LMLP13B3M6R8DTAS
JLCPCB Part #
C17262716
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
11.5A 14mΩ 16.5A 6.8uH ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS