TAJB226M010HNJ
MFR.Part #
TAJB226M010HNJ
JLCPCB Part #
C6278235
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uA 2.4Ω 22uF ±20% 1210 Tantalum Capacitors