LMLP1313M100DTAS
MFR.Part #
LMLP1313M100DTAS
JLCPCB Part #
C17286037
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
10uH 16A 25.5mΩ 9A ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS