CWR11MC474KC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11MC474KC
JLCPCB Part #
C5979343
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 35V 470nF 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors