LMLP1011M6R8DTAS
MFR.Part #
LMLP1011M6R8DTAS
JLCPCB Part #
C1858085
Package
SMD,11.2x10mm
Description
22.5mΩ 6.5A 6.8uH 9A ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS