LMLP1011M3R3DTAS
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
LMLP1011M3R3DTAS
JLCPCB Part #
C17555469
Package
SMD,11.2x10mm
Description
10A 11.8mΩ 16A 3.3uH ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS