LMLP0405M6R8DTAS
MFR.Part #
LMLP0405M6R8DTAS
JLCPCB Part #
C1858003
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.5A 160mΩ 2.5A 6.8uH ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS