LMLP0808M100CTAS
MFR.Part #
LMLP0808M100CTAS
JLCPCB Part #
C17294065
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 3.1A 3.4A 34mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS