TBJB336K006LRSZ0800
MFR.Part #
TBJB336K006LRSZ0800
JLCPCB Part #
C5796264
Description
-55℃~+125℃ 1.98uA 33uF 600mΩ 6V ±10% 1210 Tantalum Capacitors