LMLP07B7M3R3DTAS
MFR.Part #
LMLP07B7M3R3DTAS
JLCPCB Part #
C17663602
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10A 3.3uH 39mΩ 6A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS