LMLP0707M1R5DTAS
MFR.Part #
LMLP0707M1R5DTAS
JLCPCB Part #
C1857978
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.5uH 12A 23mΩ 7A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS