LMLP06D6N1R8CTAS
MFR.Part #
LMLP06D6N1R8CTAS
JLCPCB Part #
C17531339
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8uH 18mΩ 3.7A 7A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS