LMLP06D6M330CTAS
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
LMLP06D6M330CTAS
JLCPCB Part #
C17536609
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 1.5A 145mΩ 33uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS