TAJD335K050TNJV
MFR.Part #
TAJD335K050TNJV
JLCPCB Part #
C6278319
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.7uA 2Ω 3.3uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS