LMLP06C6N1R5CTAS
MFR.Part #
LMLP06C6N1R5CTAS
JLCPCB Part #
C17373801
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 16mΩ 4.2A 5A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS