LMLP06C6M101CTAS
MFR.Part #
LMLP06C6M101CTAS
JLCPCB Part #
C17504183
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 600mΩ 620mA 660mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS