F920G106MPA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F920G106MPA
JLCPCB Part #
C6554711
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10uF 4V 6Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS