CWR19DC226KBEZ\TR
MFR.Part #
CWR19DC226KBEZ\TR
JLCPCB Part #
C6151861
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 22uF 2uA 3.5Ω 6V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors