LMLP05A6M100DTAS
MFR.Part #
LMLP05A6M100DTAS
JLCPCB Part #
C1858034
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
10uH 180mΩ 2.3A 3.4A ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS