LMLP0506M6R8DTAS
MFR.Part #
LMLP0506M6R8DTAS
JLCPCB Part #
C1858000
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3A 4A 6.8uH 75mΩ ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS