LMLP0405M100DTAS
MFR.Part #
LMLP0405M100DTAS
JLCPCB Part #
C17409314
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.2A 10uH 2.2A 282mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS